Pomodorini të Thata Casa Rinaldi 320Gr

L549.00

Out of stock

SKU: 8006165391832 Category:

Description

Pomodorini të thata, të konservuara me kapri, erëza dhe vaj luledielli. Domatet janë të thara në diell për të ruajtur aromën e tyre.

  • Përbërësit:

-Domate të thata, vaji i farave të lulediellit, kripë, kapri, bimë aromatike, erëza etj.

Rekomandohet t’i përdorni si meze apo t’i shtoni në sallatë, supë, pica, salcë për makarona apo mish etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pomodorini të Thata Casa Rinaldi 320Gr”

Your email address will not be published.