Pomodorini të Thata Casa Rinaldi 270Gr

L349.00

Out of stock

SKU: 8006165384469 Category:

Description

Pomodorini të thata, të konservuara me kapri, erëza dhe vaj luledielli.

  • Përbërësit:

-Domate të thata, vaji i farave të lulediellit, kripë, kapri, bimë aromatike, erëza etj.

Rekomandohet t’i përdorni si meze apo t’i shtoni në sallatë, supë etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pomodorini të Thata Casa Rinaldi 270Gr”

Your email address will not be published.