Detergjent Pluhur per Rroba te Bardha & me Ngjyre Persil 130Larje

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 8717163619599 Categories: ,

Description

Pluhuri larës Persil Non Bio është i butë për lëkurën dhe i fortë për njollat. Projektuar për të trajtuar njollat ​​e vështira edhe në një larje të shpejtë ose temperatura më të ulëta. Me larje më të freskët, më të shpejtë, pluhuri larës jo biologjik Persil mund t’ju ndihmojë të kurseni kohë dhe energji ndërsa i lini rrobat tuaja të freskëta dhe të pastra.

Permban: 130Larje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent Pluhur per Rroba te Bardha & me Ngjyre Persil 130Larje”

Your email address will not be published.