Lares Rrobash Fairy pluhur 3.9kg 60Larje

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 8001841698236 Categories: , ,

Description

Pluhuri larës Fairy Non Bio i lë rrobat shkëlqyeshëm të pastra dhe ndjehen të butë pranë lëkurës së çmuar.

Nëse jeni duke kërkuar fuqinë pastruese me butësinë e një Non Bio, atëherë duhet të jetë pluhur larës Fairy Non Bio për ju. Ka qenë zgjedhja e shumë nënave të kujdesshme për vite me rradhë

Permban: 60Larje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares Rrobash Fairy pluhur 3.9kg 60Larje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *