Detergjent per Rroba me Ngjyre Apta 2.2L

L599.00

In stock

Compare
SKU: 3250392924744 Category:

Description

Detergjenti i lëngshëm  Apta deperton dhe vendet më të prekshme për pastrim, pasi rezultati është i dukshëm në programin e larjes me 30 gradë

Mënyra e përdorimit: 1 kapak = 30 ml

Mos e përdorni për larjen e leshit, mëndafshit dhe pëlhurave delikate

Kapaciteti: 2.2L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent per Rroba me Ngjyre Apta 2.2L”

Your email address will not be published.