Likuid ne Forme Xhel per Lavatrice Apta 750Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3250391799664 Category:

Description

Xhel apta  antikalkare  heq mbeturinat, papastërtitë dhe mbetjet e detergjentit që grumbullohen në filtër dhe në tuba

Kjo dëmton funksionimin e makinës larëse  dhe zvogëlon efikasitetin e larjeve

Apta xhel anti kalkare është një produkt i tretshëm shpejt, efektive të makinës larëse nga depozitat e gëlqeres, ndërsa kujdeset dhe mbron rrobat

Perdorimi: Hidhni ne vendin e caktuar te makines larse 1 kapak

Kapaciteti: 750Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Likuid ne Forme Xhel per Lavatrice Apta 750Ml”

Your email address will not be published.