Detergjent i Lengshem per Rroba per Femije Attitude Flagrance 1L

L799.00

In stock

Compare
SKU: 626232431797 Category:

Description

Pa aromë dhe i bërë me përbërës të bazuar në bimë dhe minerale, është i fortë për yndyrën dhe mbetjet e ushqimit ndërsa qëndron i butë në gishtat tuaj.

Thjesht përdorni ujë të ngrohtë në vend të nxehtë; kjo do të ndihmojë në ruajtjen e vajrave të tyre natyralë

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent i Lengshem per Rroba per Femije Attitude Flagrance 1L”

Your email address will not be published.