Zbutes i Lengshem per Rroba Fairy 1.19L

L599.00

Out of stock

SKU: 8001841000060 Categories: ,

Description

Ne besojmë se lëkura më delikate meriton më të mirën dhe kjo është arsyeja pse zbutësi i rrobave Fairy është testuar dermatologjikisht dhe mbështjell lëkurën delikate të familjes suaj me butësinë e përqafueshme. Dhe për rezultate edhe më të buta, përdorni detergjentin e rrobave Fairy Non Bio në kombinim me kondicionerin prej pëlhure Fairy

Permban 34 larje

Kapaciteti: 1.19L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zbutes i Lengshem per Rroba Fairy 1.19L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *