Deodorant per Femra Mbrotje 72H Right Guard 150Ml

L399.00

Out of stock

SKU: 5012583204800 Category:

Description

E drejta mbrojtëse e thatë për gratë – Mbrojtje e qëndrueshme e thatë. Amortizuesit aktivë për freski të qëndrueshme dhe mbrojtje nga aroma e trupit.

Mbron para se të djersiteni – Formula inovative me Sweat Detect Technology parashikon djersën para se të fillojë.

Mbrojtja 72H – Lufton erën e trupit në burimin e tij për të siguruar një freski të qëndrueshme

Përbërësit: Butan, Propan, Ciklomethikon, Klorhidrat alumini, Isobutan, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Parfum, Disteardimonion Hectorite, Karbonat Propilen, Amidon Natriumi Oksenilsukcinat, Geraniol, Linalool, Heksil Cinnamol, Alkol, Limon, Limon, Limon, Limon

Kapaciteti: 150Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Deodorant per Femra Mbrotje 72H Right Guard 150Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *