Cokollata me Forma Maitre Truffout 300Gr

L550.00

Out of stock

SKU: 9002859054099 Category:

Description

Çokollata Mozart Kugelen Truffles me formë të rrumbullakët të mbushura me krem fëstëku, krem bajamesh të pjekura, lajthi të mbuluara me një shtresë çokollate të qumështi dhe çokollatë të zezë.

Përbërësit:               

– Çokollatë qumështi (sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi i plotë), krem fëstëku, krem bajamesh, lajthi etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Letra mbështjellëse e çokollatave me figurën e Mozartit.

Ideale si një dhuratë për çdo rast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 300Gr”

Your email address will not be published.