Cokollate te Vogla me Yje me Rush te Zi Goodies 12Gr

L175.00

Out of stock

SKU: 5024121349119 Category:

Description

Përshkrim: Nga mini kuti me rrush të thatë, te format argëtuese të frutave dhe shufrat e frutave të formuara në copa me madhësi të kafshimit.

Përbërësit: Përqendrimi i lëngut të mollës 64%, Koncentrat pure molle 22%, Pure bluckurrant 12%, Agjent gelling 1%, Miell orizi 1% Vaj luledielli 1% Karakteristikat: Pa kripë të shtuar, aromë artificiale dhe ngjyra. Pa yndyrna të hidrogjenizuara. Bërë me vetëm përbërësit më të mirë organikë dhe pa hedhurina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate te Vogla me Yje me Rush te Zi Goodies 12Gr”

Your email address will not be published.