Cokollate me Kikirik Maitre Truffout 60Gr

L120.00

Out of stock

SKU: 9002859104510 Category:

Description

Çokollatë Truffout me qumësht dhe shije kikiriku.

  • Përbërësit:

–Yndyrna bimore (kokosi, shea, luledielli; në përmasa të ndryshme), pluhur kakao, pjese kikirikesh etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate me Kikirik Maitre Truffout 60Gr”

Your email address will not be published.