Cokollate me Proteina Kellogg’s 35Gr

L150.00

Out of stock

SKU: 5053827189101 Category:

Description

Cokollate me arra, arra kokosi, fara luledielli dhe gjalpë bajame

14% proteina
154 kalori për bar
Pa shije artificiale
I përshtatshëm për vegjetarianët
Përbërësit: Drithërat (24%) (Tërshëra, Druri i Gjithë, Elbi, Mielli i Gjithë Miellit, Mielli i Orizit,  Arra (16%) (Shqeme, Kikirikë, Lajthitë), Shurup Glukoze, Hurma (7%), Fruktoza , Gjalpë bajame (5%), Fara luledielli (5%), Arrë kokosi e thatë (4,5%), Izolim i proteinave të sojës, Qumësht i skremuar i kondensuar i ëmbëlsuar (qumësht i skremuar, sheqer), ngjyrues (glicerinë), pluhur kakao i zvogëluar nga yndyra (1.5%) , Vajra perimesh (luledielli, farë rapese), Amidon Tapioca, Kripë, Sheqer, Karbonat Kalciumi, aromatizues Natyror, Emulgues (Lecitina e Sojës)

Kapaciteti: 35 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate me Proteina Kellogg’s 35Gr”

Your email address will not be published.