Cokollata me Forma Maitre Truffout 200Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 9002859102172 Category:

Description

Çokollata Truffles me forma të ndryshme me aromë portokalli.

Përbërësit:              

– Yndyrna bimore (kokosi, shea, luledielli; në përmasa të ndryshme), sheqer, pluhur kakao me yndyrë, copa portokalli.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Ideale si një dhuratë për çdo rast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 200Gr”

Your email address will not be published.