Wafers me Cokollate Papagena 120Gr

L200.00

Out of stock

SKU: 9002859066535 Category:

Description

Wafers me mbushje me krem portokalli të mbuluara me çokollatë të zezë.

  • Përbërësit:

–Yndyrna bimore, pluhur kakao, mbushje portokalli etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wafers me Cokollate Papagena 120Gr”

Your email address will not be published.