Cokollate me Mjeder Gerlinea 372Gr

L1,399.00

Out of stock

SKU: 3175681208391 Categories: ,

Description

Një recetë e shijshme me aromën e frutave të Mjedrës dhe grykësisë me veshjen e saj me çokollatë.

Shiritat Gerlinéa të Raspberry Chocolate janë perfekte për një meze të lehtë të p

Me vetëm 102 Kcal për bar, shkrijeni lehtë

Përbërësit: Çokollatë e zezë 20% (masë kakao, sheqer, gjalpë kakao, yndyrë qumështi, ,  boronicat 1.4%,  niseshte misri, mjedra të dehidratuara 0.6%, vitaminë C, niseshte BLE
Kapaciteti: 372Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate me Mjeder Gerlinea 372Gr”

Your email address will not be published.