Cokollate me Mente dhe Kikirik Pulsin 50 Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 5060142012700 Category:

Description

Nje cokollate perfekte per ata qe perdorin diete

  • Keto Choco Fudge & Peanut permban vetem proteina me baze bimore me perberes natyrore
  • Pa glute, qumesht dhe soje
  • Eshte e mbushur plot me kikirike dhe pa patate

Kapaciteti: 50 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate me Mente dhe Kikirik Pulsin 50 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *