Cokollate me Lajthi Keto 50 Gr

L399.00

Out of stock

SKU: 5060731500007 Category:

Description

Nuk permban sheqer, eshte formuluar per te zvogëluar ndikimin ne sheqerin tuaj dhe ju ndihmon  me dietën tuaj 

  • Permban vetem proteina me baze bimore me perberes natyrore
  • Pa glute, qumesht dhe soje
  • Eshte e mbushur plot me lajthi

Kapaciteti: 50 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate me Lajthi Keto 50 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *