Cokollate me Banane Goodies 6X17Gr

L599.00

Out of stock

SKU: 5024121423215 Category:

Description

Banane organike dhe copa frutash hurme (6 x 17g)

Për eksploruesit e vegjël gjatë udhëtimit, kjo banane e shijshme dhe shufra frutash hurme janë 100% fruta të mbledhura në copa

Permban 6 cope me 17 Gr=102Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate me Banane Goodies 6X17Gr”

Your email address will not be published.