Cokollate Lindt 100Gr

L599.00

Out of stock

SKU: 4000539646904 Category:

Description

Çokollatë e bardhë me qumësht. Një dhuratë ideale për të vegjlit tuaj.

  • Përbërësit:

–Sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi, masë kakao, aromë vaniline etj

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate Lindt 100Gr”

Your email address will not be published.