Cokollate e Zeze per Gatim Dr Oetker 150Gr

L399.00

Out of stock

SKU: 5000254020408 Category:

Description

Dr. Oetker Çokollata Extra e Errët është bërë me 72% të ngurta kakao. Përzierja jonë e firmave të ngurta të kakaos e bën çokollatën Dr. Oetker të përsosur për pjekje, pasi shkrihet pa probleme dhe ka një aromë të pasur dhe të butë. Çokollata e shijshme shtesë e errët mund të përdoret si përbërës, për të mbuluar ose dekoruar pjekjet tuaja. Ndryshe nga çokollata ëmbëlsirash, një çokollatë për pjekje me cilësi të lartë garanton një performancë të besueshme pjekjeje ndërsa ruan aromën.

Përbërësit: Masa e Kakaos, Sheqeri, Emulsifikuesi (Lecitinat e Sojës), Solidet e Kakaos 72% minimumi

Kapaciteti: 150Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Zeze per Gatim Dr Oetker 150Gr”

Your email address will not be published.