BonBone me Qershi Maitre Truffout 148Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 9002859057120 Category:

Description

BonBone me mbushje qershie.

  • Përbërësit:

–Çokollatë e zezë, sheqer, masë kakao, gjalpë kakao. Për mbushje: shurup glukozë-fruktozë, qershi, liker etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BonBone me Qershi Maitre Truffout 148Gr”

Your email address will not be published.