Cokollate e Zeze me Mente Plamil 80Gr

L499.00

Out of stock

SKU: 5013092000518 Category:

Description

Të konsumosh çokollatën sot si pjesë e një diete të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme është një nga kënaqësitë e vogla të jetës.

Çokollatë e zezë nga Plamil So free me mente organike.

Përbërësit:              

– Pa qumësht, pa arra, pa gluten. Sheqer, gjalpi kakao, vaj mente etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Zeze me Mente Plamil 80Gr”

Your email address will not be published.