Cokollate e Zeze me Fruta Maitre Truffout 200Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 9002859110238 Category:

Description

Çokollatë e zezë Truffout me 4 shirta çokollate: me mbushje luleshtrydhe, me mbushje mjedër, me mbushje limon dhe me mbushje nenexhik.

  • Përbërësit:

–Yndyrna bimore (kokosi, shea, luledielli; në përmasa të ndryshme), pluhur mjedre, pluhur luleshtrydhe, etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Zeze me Fruta Maitre Truffout 200Gr”

Your email address will not be published.