Cokollate e Zeze Maitre Truffout 200Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 9002859067143 Category:

Description

Çokollatë e zezë Truffout me 4 shirta çokollate: me mbushje aromë amaretto, me mbushje aromë kapuçino, me mbushje aromë tiramisu dhe me mbushje aromë ekspresi.

  • Përbërësit:

–Yndyrna bimore (kokosi, shea, luledielli; në përmasa të ndryshme), pluhur kakao, pluhur kafe etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Zeze Maitre Truffout 200Gr”

Your email address will not be published.