Cokollate e Zeze Galette U Bio 100Gr

L220.00

In stock

Compare
SKU: 3250392488598 Category:

Description

Akesmbëlsira me Rajs me Çokollatë të Errët janë ëmbëlsira të shijshme të mbushura me çokollatë të errët të shijshme, gjalpë të kakaos së pastër.

Ato bëhen me oriz kokërr të plotë dhe janë natyrshëm të pasura me fibra.

Kapaciteti: 100Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Zeze Galette U Bio 100Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *