Cokollate e Bardhe Nestle 100Gr

L220.00

Out of stock

SKU: 7613034335210 Category:

Description

Të konsumosh çokollatën sot si pjesë e një diete të larmishme dhe një mënyre jetese të shëndetshme është një nga kënaqësitë e vogla të jetës. Nestle e ofron mundësinë e kësaj kënaqësie. Çokollatë e bardhë me shije e qumështi, pa ngjyra artificiale, aromë apo konservantë.

Përbërësit:              

– Pluhur qumështi i plotë dhe i skremuar (37.5%), sheqer, gjalpë kakao etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta

Kapaciteti: 100Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Bardhe Nestle 100Gr”

Your email address will not be published.