Cokollate e Bardhe Dr Oetker 150Gr

L350.00

Out of stock

SKU: 5000254003272 Category:

Description

Çokollata e Bardhë e Oetker Fine Cooks siguron një shije superiore kremoze, të butë të çokollatës në të gjitha pjekjet dhe ëmbëlsirat tuajaEshtë ideale për t’u përdorur si një përbërës i shijshëm në receta dhe ëmbëlsira 

Çokollata e Bardhë e Fine Cooks mund të shkrihet lehtësisht mbi një tigan me ujë të nxehtë ose në mikrovalë dhe të përdoret për të dekoruar ëmbëlsira dhe ëmbëlsira tuaja duke shtypur tuba dhe duke pirë.

Çdo paketë përmban 150g

Përmban sojë, qumësht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollate e Bardhe Dr Oetker 150Gr”

Your email address will not be published.