Cokollata me Forma Maitre Truffout 100Gr

L350.00

In stock

Compare
SKU: 9002859088469 Category:

Description

Çokollata Truffles me formë të ndryshme të kafshëve të detit, janë të mbushura me krem lajthie, të mbuluara me një shtresë çokollate qumështi, çokollatë të zezë dhe të bardhë.

Përbërësit:              

– Çokollatë qumështi (sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi i plotë), krem lajthie etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Ideale si një dhuratë për çdo rast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 100Gr”

Your email address will not be published.