Cokollata me Forma Maitre Truffout 800Gr

L1,499.00

Out of stock

SKU: 9002859068201 Category:

Description

Çokollata Truffles me formë të rrumbullakët janë të mbushura me krem fëstëku, lajthi, të mbuluara me një shtresë çokollate qumështi dhe çokollatë të zezë.

Përbërësit:              

– Çokollatë qumështi (sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi i plotë), krem fëstëku etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Letra mbështjellëse e çokollatave me figurën e Mozartit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 800Gr”

Your email address will not be published.