Cokollata me Forma Maitre Truffout 148Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 9002859085291 Category:

Description

Çokollata Truffles me forma të prodhuara nga çokollata e zezë dhe fruti i mjedrës.

Përbërësit:

– Çokollatë e zezë (sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi i plotë), mjedër.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 148Gr”

Your email address will not be published.