Cokollata me Forma Maitre Troffoutt 148Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 9002859085338 Category:

Description

Çokollata Truffles me forma të prodhuara nga përzierje çokollate dhe e mbushur me krem karamel.

Përbërësit:

– Çokollatë qumështi (sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi i plotë), mbushje krem karamel.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Troffoutt 148Gr”

Your email address will not be published.