Cokollata me Forma Maitre Truffout 200Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 9002859038761 Category:

Description

Çokollata Truffles të prodhuara nga përzierje çokollate, e aromatizuar me rum dhe e mbuluar me pluhur kafeje.

  • Përbërësit:

– Yndyrna bimore (kokosi, shea, luledielli; në përmasa të ndryshme), pluhur kakao, pluhur kafe etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 200Gr”

Your email address will not be published.