Cokokrem pa Vaj Palme Nudossi 300Gr

L599.00

In stock

Compare
SKU: 4018087003018 Category:

Description

Çokokrem Nudossi pa vaj palme.

  • Përbërësit:

– Qumësht, lajthi, pluhur kakao, sheqer, etj.

I përshtatshëm për të gjitha grup moshat.

Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokokrem pa Vaj Palme Nudossi 300Gr”

Your email address will not be published.