Cokokrem me Kokos Bounty 200Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5060122039383 Category:

Description

Çokokrem me Kokos Bounty 200Gr

  • Përbërësit:

– Qumësht, Arrë Kokosi, sheqer, 60.9 % yndyrna, 37.2%  karbohidrate, 1.9% proteina.

I përshtatshëm për të gjitha grup moshat.

Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokokrem me Kokos Bounty 200Gr”

Your email address will not be published.