Cokokrem Lotus 400Gr

L450.00

Out of stock

SKU: 5410126006957 Category:

Description

Perberesit: Miell gruri, Vaj perimesh dhe yndyre, Miell soje, Shurup sheqeri, Karamele, Lecitine soje

Kapaciteti: 400 Gr

Importuesi: Belgjike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokokrem Lotus 400Gr”

Your email address will not be published.