CO OP PORRIDGE OATS 500G

L200.00

Compare
SKU: 5000128413800 Category:

Description

 

CO OP PORRIDGE OATS

Një dietë e shëndetshme përmban shumë fruta dhe perime, bazohet në ushqime me niseshte si buka me drithëra integrale, makarona dhe oriz dhe është e ulët në yndyrë (veçanërisht yndyra të ngopura), kripë dhe sheqer. Qull Tërshëra është e pasur me fibra pasi përmban të paktën 6 g fibra për 100 g ushqim.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CO OP PORRIDGE OATS 500G”

Your email address will not be published.