Cider me Mjedër dhe Qershi Old Mout 500Ml

L399.00

Out of stock

SKU: 5035766044635 Category:

Description

Mbrëmjet do të jenë më relaksuese duke shijuar një Cider ose Musht me Mjedër dhe Qershi. Pije alokolike e ngjashme me verën e prodhuar nga fermentimi i lengut të mollës pëzier me luleshtrydhe dhe shegë.

  • Përbërësit:

-Mollë, mjedër, qershi dhe dioksid squfuri për të ruajtur freskinë.

  • Përmban 4% Alkol

Udhëzim:

Shërbehet e ftohtë.

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cider me Mjedër dhe Qershi Old Mout 500Ml”

Your email address will not be published.