Cider me Luleshtrydhe dhe Shegë Old Mout 500Ml

L499.00

Out of stock

SKU: 5035766046301 Category:

Description

Mbrëmjet do të jenë më relaksuese duke shijuar një Cider ose Musht me luleshtrydhe dhe shegë. Pije alokolike e ngjashme me verën e prodhuar nga fermentimi i lengut të mollës pëzier me luleshtrydhe dhe shegë.

  • Përbërësit:

-Mollë, luleshtrydhe, shegë dhe dioksid squfuri për të ruajtur freskinë.

  • Përmban 4% Alkol

Udhëzim:

Shërbehet e ftohtë.

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cider me Luleshtrydhe dhe Shegë Old Mout 500Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *