Cibuke me Cokollate te Zeze Flipz 100Gr

L220.00

In stock

Compare
SKU: 5000168207414 Category:

Description

Çibukë të ëmbël të veshur me çokollatë të zezë dhe kakao.

Përbërësit: Çokollatë e thjeshtë, sheqer, kakao, vajra perimesh etj.

Të pasur me antioksidantë për t’u shijuar në çdo moment të ditës.

Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cibuke me Cokollate te Zeze Flipz 100Gr”

Your email address will not be published.