CERAVE SCHAUMENDES REINIGUNGS GEL 88ML

L899.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597340 Category:

Description

CERAVE, xhel pastrues për fytyrë normale në të thatë.

Pastron dhe heq papastëritnë e tepërt pa thyer barrierën mbrojtëse të lëkurës tuaj.

Në përmbajtje të saj gjenden tre nga ceramidet  më të rëndësishme të cilat ndihmojnë në përfitimin e një lëkure të shëndetshme e plot jetë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE SCHAUMENDES REINIGUNGS GEL 88ML”

Your email address will not be published.