CERAVE SA SMOOTHING CREAM 340GR

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 3337875684101 Categories: ,

Description

Kremi zbutës i lëkurës CeraVe SA ndihmon në zbutjen e strukturës së lëkurës së ashpër dhe me gunga, duke e lënë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe më e butë. Acidi salicilik dhe ure në formulë eksfolojnë butësisht lëkurën, pa dëmtuar pengesën natyrale të lëkurës. I zhvilluar me dermatologë, ky krem ​​që përthithet shpejt, pa yndyrë ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës me tre qeramide thelbësore. Teknologjia MVE bllokon lagështinë duke dhënë hidratim deri në 24 orë.

Karakteristikat :

  • I përshtatshëm për lëkurë të ashpër dhe me gunga.
  • i përshtatshëm për lëkurën e prirur ndaj keratosis Piliaris Zbut butësisht strukturën e lëkurës së ashpër dhe me gunga
  • Pa aroma
  • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës
  • Pa eksfoliues fizikë

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE SA SMOOTHING CREAM 340GR”

Your email address will not be published.