CERAVE SA REINIGUNG 236ML

L1,899.00

In stock

Compare
SKU: 3337875684118 Category:

Description

Xhel pastrues me efekt zbutës

Ideale për fytyrë të thatë e të ashpër

Pastron butësisht lëkuren tuaj pa cënuar barrierën mbrojtëse të saj .

Përmban tre ndër ceramidet më të rëndësishme, acid salicilik dhe acid hialuronik.

 

Kapaciteti: 236 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE SA REINIGUNG 236ML”

Your email address will not be published.