CERAVE CREMA IDRATANTE VASO 454GR

L2,890.00

In stock

Compare
SKU: 3606000551954 Category:

Description

CERAVE, krem hidratues për fytyrë dhe trup

E përshtatshme për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë

Hidraton dhe rigjeneron lëkurën tuaj duke mos cënuar barrierën mbrojtëse të saj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE CREMA IDRATANTE VASO 454GR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *