CERAVE CREMA IDRATANTE 50ML

L899.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597371 Categories: ,

Description

E zhvilluar me dermatologë, formula e pasur e kremit hidratues CeraVe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës me tre ceramide thelbësore dhe teknologjinë MVE për të siguruar hidratim të përditshëm të menjëhershëm dhe afatgjatë. Acidi hialuronik ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës.

Karakteristikat:

  •  Formuluar me teknologjinë e patentuar MVE për të çliruar përbërës ushqyes të lëkurës deri në 24 orë.
  • Formuluar me acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës.
  • Pa aroma dhe jo komedogjene.
  •  Hidraton pa e lënë lëkurën të yndyrshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE CREMA IDRATANTE 50ML”

Your email address will not be published.