CERAVE CREMA IDRATANTE 454ML

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597388 Categories: ,

Description

Krem ​​hidratues mbrojtës për trupin. Hidratim gjatë gjithë ditës për lëkurë të thatë. Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është e thatë. Gjithashtu i përshtatshëm për t’u përdorur në lëkurë të prirur ndaj ekzemës. Hidraton barrierën mbrojtëse të lëkurës së fytyrës dhe trupit. Me 3 qeramide natyrale dhe Acid Hyaluronik të cilat janë thelbësore në mbështetjen e barrierës së lëkurës dhe ruajtjen e lagështisë. Përdor teknologjinë e patentuar të shpërndarjes MVE® për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.

Karakteristikat:

  • I përshtatshëm për lëkurë të thatë
  • Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës.
  • Formula më e pasur bllokon lagështinë për hidratim 24 orë.
  • Pa aroma, jo komedogjene dhe hipoallergjike.
  • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës.
  • Rekomandohet përdorimi i kombinuar me pastrues CeraVe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE CREMA IDRATANTE 454ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *