CERAVE CREMA HIDRATANTE 340ML

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597227 Categories: ,

Description

Kremi hidratues CeraVe ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës që ndihet e thatë dhe e pakëndshme. Tekstura jo e yndyrshme përmban tre ceramide thelbësore dhe acid hialuronik që punojnë në sinergji ndaj lagështirës dhe mbrojnë pengesën natyrale të lëkurës. Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është e thatë. Gjithashtu i përshtatshëm për t’u përdorur në lëkurë të prirur ndaj ekzemës. Hidraton barrierën mbrojtëse të lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Karakteristikat:

  • I përshtatshëm për lëkurë të thatë deri në shumë të thatë
  • Ka vulën e pranimit të Shoqatës Kombëtare të Ekzemës
  • Pa parfum
  • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës
  • Hidraton barrierën mbrojtëse të lëkurës së fytyrës dhe trupit
  • Jo komedogjene

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE CREMA HIDRATANTE 340ML”

Your email address will not be published.