Cantë Sterilizuese për Fëmijë Tommee

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 5010415235954 Category:

Description

Canta sterilizuese Tommee Tippee ju jep mundesine ta merrni kudo me vete ne udhetim

-Mund te mbani deri ne 2 shishe dhe 1 pompe manuale te perdorimit te gjirit

-Nuk mund te fusni pjese metalike ne te

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cantë Sterilizuese për Fëmijë Tommee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *