Cante Shpine me Figure Dhelpre per Femije Diono

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 677726401864 Categories: ,

Description

Çantë shpine perfekte për udhëtime ditore, kopsht dhe pushime.

Projektuar me hapësirë ​​për gjërat e përditshme të fëmijëve të vegjël, falë xhepit anësor të rrjetës me akses të lehtë dhe ndarjes së përparme me zinxhirë për sende me vlerë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Shpine me Figure Dhelpre per Femije Diono”

Your email address will not be published.