Cante me Lodra Formuese Mega Bloks

L3,999.00

In stock

Compare
SKU: 0065541383890 Category:

Description

Ky set i madh është ëndrra e çdo fëmije dhe prindërve e realizuar, me 150 blloqe të Ndërtuesve të Parë, duke përfshirë forma të reja, për të inkurajuar krijimtari të pafund dhe lojë të hapur.

Përdorni blloqet me ngjyra klasike për të ndërtuar kulla të larta, kështjella të çmendura, krijesa qesharake, ose gjithçka tjetër që fëmija juaj mund të ëndërrojë. Deluxe Building Bag është një çantë duffle pa PVC, mjaft e madhe për të ruajtur të gjitha blloqet dhe më shumë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante me Lodra Formuese Mega Bloks”

Your email address will not be published.